Dzisiaj jest: 23.4.2024, imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

Regulamin

Regulamin Portalu specjalistów i rodziców Terapeuci.eu


INFORMACJE OGÓLNE:

1. Regulamin Portalu specjalistów i rodziców Terapeuci.eu (zwany dalej Regulaminem) obowiązuje od chwili ogłoszenia go na stronie, ustanawiając podstawowe prawa i obowiązki podczas korzystania z Poratlu specjalistów i rodziców Terapeuci.eu (zwanego dalej Portalem)
2. Właścicielem Portalu jest Fundacja Jaś i Małgosia Szkoły i Placówki Terapeutyczne.
3. Za użytkowników serwisu uważa się osoby (fizyczne i prawne) odwiedzające Portal.
4. Portal służy wyłącznie celom informacyjnym. Portal nie ponosi odpowiedzialności za zamieszczone przez firmy wpisy oraz oceny użytkowników a także za wszelkie transakcje dokonywane pomiędzy użytkownikami serwisu.
5. Użytkownicy Portalu zobowiązani są do zapoznania się z Regulaminem i bieżącego sprawdzania wprowadzanych w nim zmian. .
6. Podanie danych adresowych niezbędnych dla rejestracji i edycji profilu użytkownika jak i korzystanie z zasobów bazy jest dobrowolne.
7. Użytkownik Portalu, podając dane w formularzu rejestracyjnym i podczas edycji danych oświadcza, że są one zgodne z prawdą oraz wyraża zgodę na przetwarzanie tych danych (ustawa z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133 z 1997) przez twórcę bazy w celu promocji produktów, usług i firm.

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:

1. Dodanie wpisu do katalogu firmy odbywa się za pomocą aplikacji "dodaj firmę" na stronie głównej. 
2. Użytkownik Portalu dokonujący jakiegokolwiek wpisu potwierdza zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu Portalu. 
3. Użytkowniy zobowiązani są do wprowadzania tylko i wyłącznie własnych danych w sposób prawidłowy i zgodny ze wskazówkami wypełnienia pól.
4. Zarejestrowanie firmy jest równoznaczne z akceptacją regulaminu przez rejestrującego.
6. W przypadku nie przestrzegania regulaminu Portalu administrator usunie konto użytkownika wraz z dokonanymi przez niego wpisami.
7. Portal skupia informacje o specjalistach zajmujących się terapią i rehabilitacją, niezazleżnie od formy prowadzonej przezn nich działalonści. Portal nie podnosi odpowiedzialności za zamieszczone materiały reklamowe.
8. Zabronione jest używanie widocznych w Portalul adresów e-mail oraz adresów pocztowych umieszczonych tam firm do przesyłania korespondencji seryjnej.
9. Zabronione jest publikowanie treści oraz załączanie plików zawierających treści stojące w sprzeczności z Polskim prawem.
10. Podczas korzystania z Portalu, na komputerze użytkownika są zapisywane pliki "cookies", niezbędne do prawidłowego funkcjonowania bazy.
13. Żądanie przez użytkownika usunięcia jego danych, jest równoznaczne z usunięciem całego konta, wraz z informacjami towarzyszącymi, na co użytkownik wyraża zgodę akceptując niniejszy Regulamin.
14. Portal dokłada wszelkich starań aby użytkownicy mieli do niego dostęp bez ograniczeń czasowych.
15. Wszelkie uwagi należy zgłaszać do administratora na adres email: kontakt@terapeuci.eu
 

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane